GopSes Nedir? Ne işe yarar?

GopSes MEDYA nedir? GopSes MEDYA ile neler yapılabilir?

GopSes MEDYA nedir?
Ne işe Yarar?

GopSes MEDYA, TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN KURULMUŞ OLUP ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN VE TOKAT HALKININ İHTİYAÇ VE İSTEKLERİNE YÖNELİK TÜM GEREKSİNİMLERE ÇÖZÜM ARAMAYI HEDEFLEYEN VE BU ÇÖZÜMLER İLE TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİNE VE TOKAT'A KATKI SAĞLAMA AMACINI BENİMSEMİŞ ÖĞRENCİ OLUŞUMUDUR. KURUM VEYA KURULUŞLARA BAĞLI DEĞİLDİR, EKİP VE YÖNETİM ÜYELERİ ÖĞRENCİLERDEN OLUŞMAKTADIR.


www.GOPSES.com

 

Site ve Uygulamalar ile Neler Yapılabilir?


⦁ Tüm sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi Durum, Hikaye paylaşabilir. Paylaşımları beğenebilir, yorum yapabilir, paylaşabilir.


⦁ Öğrencilere ve Esnaflarımıza kazanç sağlayabilmeleri için Sanal şubeleri olmayı hedefleyen GopSes MEDYA '' İlanlar '' sayfası ile kolaylık sağlayıp 0 veya 2. El ilanların paylaşılmasına olanak sağlıyor. '' İlanlar '' sayfasının amacı Öğrenci ve Esnafımıza kazanç sağlamalarına imkan oluşturmaktır.


⦁ '' Blog '' sayfası ile tüm üyelerimizin makaleleri, haberleri, anıları, tavsiyeleri bir araya toplanıyor. Paylaşım yapıldıktan kısa süre sonra Google sıralarında da yerini alarak bilgi edinmek isteyen internet gezginlerine kaynak olarak listelenebiliyor.


⦁ '' Etkinlikler '' sayfası ile kampüs içi ve Tokat geneli yapılabilecek tüm organizasyonlar, seminerler, turlar vb. etkinlikler tek bir çatıda toplanarak üyelerimize ve ziyaretçilerimize alternatif seçenek imkanları sunuyor. Yapılacak olan etkinliğin nerede yapılacağı, saat ve tarih bilgileri, katılmak isteyen ve kararsız kişi sayısı istatistik olarak sunuluyor. Oluşturulan etkinliğin içerisinde etkinlik hakkında paylaşımlar yapılabilerek gidecek kişiler kendi aralarında bilgi alışverişi, tavsiye edinebiliyor.


⦁ '' Forum '' Sayfası ile istenilen konularda başlık açılabiliyor, Ev - İş Arayanlar, Ev-İş Sahipleri olarak bir araya gelerek yardımlaş alanı oluşturuyor.
⦁ Site, Android Ugulamalar, IOS Uygulamalar üzerinden sesli, görüntülü, yazılı sohbet edilebiliyor.


⦁ '' Videolar '' sayfası ile sadece Üniversitemizin ve GopSes'in duyurularını içeren yararlı videolar bir araya toplanarak tüm öğrencilerimize ve Tokat halkına sunuluyor.


⦁ '' Gruplar '' Sayfası ile fakülteler, bölümler kendilerine özel gruplar oluşturarar ister herkese açık ister sadece grup üyelerine özel paylaşımlar yapabiliyor.


⦁ Rozet Sistemi ile ''Yönetici'' , '' Ekip Üyesi'' , ''GM Yazarı'' , ''Esnaf'' rozetleri sunarak doğrulanan hesaplarının güvenirliğini simgeliyor.


⦁ Mavi Tik ise sadece Rektörümüze ve Üniversitemize mensup hocalarımıza verilmektedir.


⦁ ''GopSes NotBank'' ile Fakülte Bölüm Ders Seçimi yapılarak ilgili dersin notlarına ulaşımasına olanak sağlıyor.


⦁ Android ve IOS uygulamalarımız sayesinde sitemize tüm platformlardan ulaşılabilmekle birlikte yönetici panelinden duyurular bildirim olarak gönderilebiliyor.


Oğuzcan Gündüz

22 Blog posts

Comments