İkoncanlık Müziği ve Mainstream Akımlar

Beyinsiz topluluğun yeni akım diye yarattığı kendini afişe etme biçimidir.

Uyarı bu makale rendice edici sözler içermektedir.

Wkipedi Tanımı: "İkon" kelimesi yunanca bir kelimedir ve benzemek, benzetmek anlamlarına gelmektedir. İkoncan kelimesini daha çok gazetelerin magazin sayfalarında görebilirsiniz. O zaman nedir bu ikoncan; Kendi başına yaratılan herkesçe beğenilen giyim tarzı anlamına gelmektedir

Bir de Sofistikal'ın (benim) tanımına gelelim. "Beyinsiz topluluğun yeni akım diye yarattığı kendini afişe etme biçimidir."

Gördüğünüz gibi zamanlarda bizim özgün müziğimizi yeni nesil süspansiyon kafalı insanlar tiktok aplikasyonu isimli kanser otağının insan görünümlü haraketlerle bize ürün olarak sunulması canımı sıkmadı değil. Bunların hepsini Tanrı tamuya gönderecektir. Bizim gibiler ise uçmağa varacaktır.

Afişe etme sistemi, ünlü olma çabaları müziğimize de etkiledi. Salak saçma alternatif lirikalite ürünleri müzikteki anlamı indirgemiştir. Sofistike hareketler terkedilip svastika hallere yönelinmiştir.

Müzik deyip geçmeyin insanlığı gavatlığa, tecavüze, ahlaksız haraketlere yöneltmiştir.

İkoncanlık insanların kendini diğer insanlara beğenme ana akım olayları kedinde integre edip sosyal virüste paylaşmasıdır. Bu hepimizde ahlakı bozdu. Emin olun 10 sene öncesinde 18 yaşında olup güzel müziğimizin hitap ettiği güzel insanlarla oturup sohbet etmek güzel olurdu. Şimdi karı,para,alkol,sigara,cinsellik,mastürbasyon,tahrik edici amerikan emperyalizimin etkin olduğu sohbet unsurları yer almaktır. Gizlilik esastır lafı artık laf olarak kaldı.

Bunu biz düzeltebiliriz, herkesin önce kendisini düzeltme dileğiyle.

Sofistikal-Alexandrey


Alexandrey

8 Blog posts

Comments